Młodszy Specjalista ds. Kadr

Wrocław

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Czerpiemy przyjemność z tworzenia nowych rozwiązań, które mają realny wpływ na biznes naszych Klientów. Zatrudniamy ponad 4300 specjalistów w 31 biurach w Europie, USA, Azji i Ameryce Południowej. W Avenga każdy może pracować na własnych zasadach. Tu robisz tylko to, co kochasz!. Dołącz do naszego zespołu!

Vacancy level: Junior

Cooperation type: Full-time, Replacement contract

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników
  • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
  • Sporządzanie dokumentacji personalnej (umowy, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy, itp.)
  • Rozliczanie czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, godziny nadliczbowe)
  • Przygotowywanie dokumentacji i rozliczanie umów cywilnoprawnych

Wymagania:

  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr
  • Wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe)
  • Ugruntowanej wiedzy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
  • Mile widziana znajomość programu Softlab Asseco
  • Umiejętności analitycznego myślenia, samodzielnego zdobywania informacji, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności, wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości i wysokiej kultury osobistej

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo (min.1,5 roku) w trybie pracy stacjonarnej w biurze we Wrocławiu
  • Komfortowe warunki oraz przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • System kafeteryjny
  • Opiekę psychologiczną
  • Kartę sportową i drużyny sportowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wydarzenia integracyjne
Ewelina Karczmarczuk

HR Manager

+48 508 240 528

X

    Let’s work together

    Personal data

    CV upload or profile link

    or File.pdf Upload CV

    How did you find out about us?

    Nie znalazłeś nic dla siebie?

    Prześlij nam swoje CV

    Chcesz polecić znajomą lub znajomego?

    Polecenie

    Dlaczego Avenga?

    Więcej niż tylko praca

    Avenga to miejsce, gdzie przestrzeń dopasowuje się do Ciebie. Nasza kultura wspiera i pielęgnuje różnice, zarówno w zespołach globalnych, jak i lokalnych.

    Ty robisz to, co kochasz. A resztę bierzemy na siebie!

    Wiemy, jak ważna w pracy jest… praca! Dlatego sprawy formalne staramy się ograniczyć do minimum i będziemy wspierać Cię na każdym kroku w Avenga.

    Społeczność tysięcy specjalistów z całego świata.

    Zespoły w ramach Avenga pracują dla setek firm z całego świata. Dzięki temu nie tylko masz szeroki wybór projektów, ale także możesz wymieniać się doświadczeniami wśród wspierającej społeczności IT.

    Tu nic nie musisz, ale wszystko możesz!

    Postaw na wolność wyboru i kreuj przestrzeń pracy bez ograniczeń. Swobodnie wybieraj projekty, technologie i frameworki. Decyduj o formie zatrudnienia, czasie i miejscu pracy.

    Zrównoważony rozwój

    Dbamy o planetę i o ludzi. Dlatego w Avenga wspieramy lokalne projekty edukacyjne i ekologiczne o charakterze non-profit.

    Eksperci, z którymi zechcesz pracować

    W Avenga docenimy Twoje skille i będziemy wspierać Cię na wybranej przez Ciebie ścieżce.

    Career
    Cecylia-Jędrzejewska
    Obejrzyj film i poznaj nas lepiej!
    Tu robisz tylko to, co kochasz.