Digital Solution Architect

Kraków, Warsaw

Vacancy ID: 23133

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Czerpiemy przyjemność z tworzenia nowych rozwiązań, które mają realny wpływ na biznes naszych Klientów. Zatrudniamy ponad 4300 specjalistów w 31 biurach w Europie, USA, Azji i Ameryce Południowej. W Avenga każdy może pracować na własnych zasadach. Tu robisz tylko to, co kochasz!. Dołącz do naszego zespołu!
Niezbędne jest zaprojektowanie architektury rozwiązania dla nowych chmurowych platform kanałów cyfrowych, automatyzacji i interfejsów API oraz wybór odpowiednich technologii/usług natywnych dla chmury, kompetencji, które są w trakcie rozwoju w Pionie IT. Projekt architektury rozwiązania nowych platform cyfrowych Mobile i Online.

Vacancy level: Architect

Team composition: ok 15 osób, głównie liderzy technologiczni, programiści oraz analitycy

Cooperation type: Full-time, B2B contract

Technology stack: Szeroko rozumiany backend (Java), noSQL i relacyjne bazy danych, Rest, Kubernetes, Cloud itp

Obowiązki:

  • Jako Digital Solution Architect będziesz pracować nad nowym platformami cyfrowymi Mobile i Online, będziesz odpowiedzialny za projekt architektury rozwiązania nowych chmurowych platform kanałów cyfrowych, automatyzacji i interfejsów API oraz wybór odpowiednich technologii/usług natywnych dla chmury w celu zapewnienia najbardziej wydajnego rozwiązania dla zastosowań biznesowych
  • Będziesz rozwiązywać złożone problemy biznesowe na dużą skalę. Weźmiesz udział w inicjatywach interdyscyplinarnych i współpracy ze specjalistami, kierownikami produktów/projektów i dostawcami rozwiązań
  • Do Twoich obowiązków będzie należało zbieranie wymagań biznesowych, projektowanie wydajnej architektury rozwiązań i pomoc w zarządzaniu rozwiązaniami technicznymi
  • Będziesz dokumentować specyfikacje techniczne i architektoniczne oraz zapewniać doradztwo architektoniczne we współpracy z analitykami biznesowymi, w tym wybór najlepszych narzędzi do raportowania i modelowania, integracji i połączeń z systemami, oraz jakości i zarządzania danymi podstawowymi
  • Wesprzesz zespół Pionu IT we wdrożeniu technicznym, testowaniu, wdrażaniu aplikacji i transferze wiedzy, w ścisłej współpracy z interesariuszami biznesowymi w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu końcowego

Wymagania:

  • Co najmniej siedmioletnim doświadczeniem zawodowym w praktycznej znajomości platform cyfrowych i kanałów zaangażowania klientów, mikrousług, otwartej bankowości, zarządzania interfejsami API, płatności i bankowości podstawowej
  • 7+ lat doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu architekturą i projektami rozwiązań dla inicjatywy i/lub dużych projektów transformacyjnych, dostarczając projekty rozwiązań (biznesowych, technologicznych i informacyjnych) w roli klienta, konsultingu i/lub dostawy w dużych projektach transformacji
  • 5+ lat udokumentowanego doświadczenia w obszarach kanałów cyfrowych, zaangażowania klienta, usług korporacyjnych, zarządzania przepływem pracy i sprawami, business intelligence, automatyzacji i interfejsów API w branży bankowej lub finansowej, w tym wspierania planowania i realizacji projektów
  • 5+ lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań/aplikacji internetowych, mobilnych i/lub backendowych przy użyciu technologii takich jak JAVA, NOSQL i relacyjne bazy danych, orkiestracja, przepływy pracy i silniki zarządzania sprawami i inne odpowiednie technologie
  • Wykazaną zdolnością do stymulowania rozwoju architektury rozwiązań i przejść oraz do tworzenia dopasowanych do celu treści architektonicznych, które zapewniają wyraźne wskazówki dla dużych i złożonych inicjatyw transformacyjnych
  • 3+ lat doświadczenia z produktami i usługami w chmurze GCP lub Azure w tym wykorzystanie w praktyce koncepcji DevOps, CI/CD
  • Udokumentowanymi zdolnościami do badania potrzeb klientów, pojawiających się wyzwań związanych z przepisami, praktyką sektora bankowego i nowymi technologiami aplikacyjnymi oraz masz doświadczenie w tworzeniu wiarygodnych rozwiązań we współpracy z zespołami biznesowymi i multidyscyplinarnymi: szacowanie kosztów, podejścia do realizacji, integracja

Co oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • System kafeteryjny
  • Opieka psychologiczna
  • Karta sportowa i drużyny sportowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zmiany projektu
  • Dedykowane ubezpieczenie dla specjalistów IT od utraty dochodów i OC
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w Centrach Kompetencyjnych
  • Wydarzenia integracyjne
  • Wsparcie w codziennej pracy (zarówno w tematach związanych z projektem, jak i sprawach administracyjnych/hrowych)
Agata Kwieć

Agata Kwieć

IT Recruiter

+48 517 022 277

X

    Let’s work together

    Personal data

    CV upload or profile link

    or File.pdf Upload CV

    How did you find out about us?

    Nie znalazłeś nic dla siebie?

    Prześlij nam swoje CV

    Chcesz polecić znajomą lub znajomego?

    Polecenie

    Dlaczego Avenga?

    Więcej niż tylko praca

    Avenga to miejsce, gdzie przestrzeń dopasowuje się do Ciebie. Nasza kultura wspiera i pielęgnuje różnice, zarówno w zespołach globalnych, jak i lokalnych.

    Ty robisz to, co kochasz. A resztę bierzemy na siebie!

    Wiemy, jak ważna w pracy jest… praca! Dlatego sprawy formalne staramy się ograniczyć do minimum i będziemy wspierać Cię na każdym kroku w Avenga.

    Społeczność tysięcy specjalistów z całego świata.

    Zespoły w ramach Avenga pracują dla setek firm z całego świata. Dzięki temu nie tylko masz szeroki wybór projektów, ale także możesz wymieniać się doświadczeniami wśród wspierającej społeczności IT.

    Tu nic nie musisz, ale wszystko możesz!

    Postaw na wolność wyboru i kreuj przestrzeń pracy bez ograniczeń. Swobodnie wybieraj projekty, technologie i frameworki. Decyduj o formie zatrudnienia, czasie i miejscu pracy.

    Zrównoważony rozwój

    Dbamy o planetę i o ludzi. Dlatego w Avenga wspieramy lokalne projekty edukacyjne i ekologiczne o charakterze non-profit.

    Eksperci, z którymi zechcesz pracować

    W Avenga docenimy Twoje skille i będziemy wspierać Cię na wybranej przez Ciebie ścieżce.

    Career
    Cecylia-Jędrzejewska
    Obejrzyj film i poznaj nas lepiej!
    Tu robisz tylko to, co kochasz.