DevOps

DevOps

Warszawa, Zdalnie

Identyfikator ogłoszenia: 22738

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Czerpiemy przyjemność z tworzenia nowych rozwiązań, które mają realny wpływ na biznes naszych Klientów. Zatrudniamy ponad 4300 specjalistów w 31 biurach w Europie, USA, Azji i Ameryce Południowej. W Avenga każdy może pracować na własnych zasadach. Tu robisz tylko to, co kochasz!. Dołącz do naszego zespołu!
Praca w roli DevOps Engineer. Praca w większości zdalna, wizyty w biurze w Warszawie 2 razy w miesiącu.

Poziom stanowiska: Middle

Rodzaj współpracy: Pełen etat, Umowa B2B

Technologie: Azure, Ansible, Jenkins, TeamCity, Jira i Confluence

Obowiązki:

  • Wdrażanie i utrzymywanie systemów w środowiskach chmur publicznych Azure/GCP oraz chmur hybrydowych, publiczno-prywatnych
  • Wdrażanie systemu monitoringu infrastruktury, aplikacji i usług w chmurze
  • Wdrażanie procesów CI/CD
  • Analiza, obsługa i rozwiązywanie wykrytych problemów
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu
  • Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej systemów migrowanych do chmury

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w administrowaniu środowiskami chmurowymi (Azure lub GCP)
  • Rozumienie koncepcji DevOps i umiejętność wdrażania praktyk DevOps w projektach
  • Rozumienie zasad bezpieczeństwa w chmurze oraz zdolność do wdrażania praktyk bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi do automatyzacji wdrożeń takich jak: Ansible, Jenkins, TeamCity
  • Doświadczenie w tworzeniu Infrastucture as Code z wykorzystaniem Ansible, Terraform
  • Znajomość Git, doświadczenie z Jira i Confluence
  • Doświadczenie z Kubernetesem i technologiami kontenerowymi

Co oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • System kafeteryjny
  • Opieka psychologiczna
  • Karta sportowa i drużyny sportowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zmiany projektu
  • Dedykowane ubezpieczenie dla specjalistów IT od utraty dochodów i OC
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w Centrach Kompetencyjnych
  • Wydarzenia integracyjne
  • Wsparcie w codziennej pracy (zarówno w tematach związanych z projektem, jak i sprawach administracyjnych/hrowych)
Sandra Życzkowska

IT Recruiter

+48 508 240 527

X

    Wypełnij formularz

    Dane

    Profil lub strona internetowa

    lub File.pdf dołącz plik

    Skąd się o nas dowiedziałeś?

    Nie znalazłeś nic dla siebie?

    Prześlij nam swoje CV

    Chcesz polecić znajomą lub znajomego?

    Polecenie

    Dlaczego Avenga?

    Więcej niż tylko praca

    Avenga to miejsce, gdzie przestrzeń dopasowuje się do Ciebie. Nasza kultura wspiera i pielęgnuje różnice, zarówno w zespołach globalnych, jak i lokalnych.

    Ty robisz to, co kochasz. A resztę bierzemy na siebie!

    Wiemy, jak ważna w pracy jest… praca! Dlatego sprawy formalne staramy się ograniczyć do minimum i będziemy wspierać Cię na każdym kroku w Avenga.

    Społeczność tysięcy specjalistów z całego świata.

    Zespoły w ramach Avenga pracują dla setek firm z całego świata. Dzięki temu nie tylko masz szeroki wybór projektów, ale także możesz wymieniać się doświadczeniami wśród wspierającej społeczności IT.

    Tu nic nie musisz, ale wszystko możesz!

    Postaw na wolność wyboru i kreuj przestrzeń pracy bez ograniczeń. Swobodnie wybieraj projekty, technologie i frameworki. Decyduj o formie zatrudnienia, czasie i miejscu pracy.

    Zrównoważony rozwój

    Dbamy o planetę i o ludzi. Dlatego w Avenga wspieramy lokalne projekty edukacyjne i ekologiczne o charakterze non-profit.

    Eksperci, z którymi zechcesz pracować

    W Avenga docenimy Twoje skille i będziemy wspierać Cię na wybranej przez Ciebie ścieżce.

    Career
    Cecylia-Jędrzejewska
    Obejrzyj film i poznaj nas lepiej!
    Tu robisz tylko to, co kochasz.