DevOps Engineer

Zdalnie

Identyfikator ogłoszenia: 15749

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Czerpiemy przyjemność z tworzenia nowych rozwiązań, które mają realny wpływ na biznes naszych Klientów. Zatrudniamy ponad 4300 specjalistów w 31 biurach w Europie, USA, Azji i Ameryce Południowej. W Avenga każdy może pracować na własnych zasadach. Tu robisz tylko to, co kochasz!. Dołącz do naszego zespołu!

Poziom stanowiska: Middle

Rodzaj współpracy: Pełen etat

Technologie: AWS, Terraform, Linux, Bash, Docker

A gdyby tak móc wpisać do CV nazwy takich gigantów jak Netflix, Disney czy Discovery Channel ? I to nie w kategorii hobby, ale w sekcji z projektami 🙂 Do takich właśnie strategicznych przedsięwzięć poszukujemy Ciebie – DevOps Inżyniera z pasją, osobowością i umiejętnością myślenia out-of-the-box.

Zadania:

  • Udział w kluczowym projekcie, który swoim zasięgiem obejmuje wszystkie oddziały firmy
  • Praca z centralnym systemem do zarządzania produkcją – od momentu zlecenia wykonania contentu przez Klienta, poprzez cały proces tworzenia (w tym integracja z systemami finansowymi), po integrację z innymi aplikacjami wewnętrznymi oraz systemami Klientów

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania wieloma kontami na AWS
  • Bardzo dobra znajomość Terraform (95% naszej infrastruktury postawiona jest ze skryptów)
  • Bardzo dobra znajomość Linuxa oraz Basha – mamy napisanych wiele skryptów do deploya oraz CI/CD
  • Dobra znajomość Dockera
  • Mile widziane doświadczenie z Kubernetesem

Co oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • System kafeteryjny
  • Opieka psychologiczna
  • Karta sportowa i drużyny sportowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zmiany projektu
  • Dedykowane ubezpieczenie dla specjalistów IT od utraty dochodów i OC
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w Centrach Kompetencyjnych
  • Wydarzenia integracyjne
  • Wsparcie w codziennej pracy (zarówno w tematach związanych z projektem, jak i sprawach administracyjnych/hrowych)
Oliwia Łątkowska

Oliwia Tarwacka

IT Recruitment Team Leader

+48 511 127 626

X

    Wypełnij formularz

    Dane

    Profil lub strona internetowa

    lub File.pdf dołącz plik

    Skąd się o nas dowiedziałeś?

    Didn’t find a suitable open position?

    Send us your CV

    Why Avenga?

    Reason 1

    More than just work

    Avenga is a place where the environment adapts to you. Our culture supports and embraces differences — both globally and locally.

    Reason 2

    You do what you love. We take care of the rest!

    We do know how important work is at… work! That’s why we try to keep the formalities to a minimum and stay committed to supporting you at every stage of your journey with Avenga.

    Reason 3

    A community of thousands of professionals from around the world

    Avenga teams work for hundreds of companies across the globe. This not only gives you a wide selection of projects to choose from, but also lets you share and exchange experiences within a supportive IT community.

    Reason 4

    Here, you’re not obliged to anything… but empowered to everything!

    Go for freedom of choice and create a work environment without limitations. Choose projects, technologies, and frameworks that suit you best. Select the form of employment and decide when and where you want to work.

    Reason 5

    Sustainability

    We care about the planet and the people. That’s why at Avenga we support local non-profit educational and environmental projects.

    Reason 6

    Experts you’ll want to work with

    At Avenga, we will appreciate your skills and support you on the path you choose to follow.

    Career
    Cecylia-Jędrzejewska
    Avenga team
    Technology on your terms!