Tester Manualny

DK/TM/REM/02

Zdalnie

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Przeprowadzanie testów oprogramowania
    • Opracowywanie dokumentacji testowej
    • Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
    • Rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów
    • Analiza dokumentacji biznesowej
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Dobra znajomość standardów testowych (mile widziane certyfikaty ISTQB)
    • Bardzo dobra znajomość HP QC, Jira
    • Znajomość cyklu życia rozwoju oprogramowania
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe