Specjalista ds. Kadr i Płac

Poszukujemy

EK/SKP/WRO/01
Wrocław

Avenga jest światowym liderem w dziedzinie IT i transformacji cyfrowej, z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie przedsiębiorczości, przywództwa, realizacji projektów, obsługi klienta, technologii i usług kadrowych. Mamy pasję do cyfrowego świata. Entuzjazm dla technologii. I naprawdę świetny zespół. Jesteśmy ponad 3400 profesjonalistami z biurami w Europie, USA i Azji.

  • Obowiązki:

    • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
    • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
    • Sporządzanie dokumentacji personalnej (umowy, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy, itp.)
    • Rozliczanie czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, godziny nadliczbowe)
    • Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
    • Przygotowywanie dokumentacji i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Umiejętności i kwalifikacje:

    • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr i płac
    • Wykształcenia min. średniego
    • Ugruntowanej wiedzy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
    • Praktycznej znajomości zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę jak i umów cywilnoprawnych
    • Obsługi programu Płatnik i programów kadrowo-płacowych
    • Umiejętności analitycznego myślenia, samodzielnego zdobywania informacji, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności, wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
    • Umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości i wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziane:

    • Znajomość programu Softlab Asseco
    • Znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe
  • Benefity:

    • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie i profesjonalne środowisko pracy
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prawdziwy wpływ na zarządzanie karierą
    • Zespół, który szanuje Twoją opinię
    • System kafeteryjny
    • Zajęcia integracyjne i imprezy sportowe
X

    Dane

    Załącz pliki

    File.pdf dołącz plik
    + dodaj więcej plików

    Profil lub strona internetowa

    Skąd się o nas dowiedziałeś?