Senior Business Analyst

KSZ/SBA/WAW/02

Warszawa

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
    • Przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne
    • Projektowanie procesów biznesowych zgodnie z wymaganiami biznesowymi, ograniczeniami systemowymi i ograniczeniami modelowanej organizacji (wraz ze szczegółowym opisem)
    • Śledzenie i łączenie wymagań biznesowych z obecnymi i docelowymi procesami biznesowymi
    • Definiowanie przypadków i scenariuszy testowych oraz realizacja testów biznesowych
    • Współpraca z architektami, deweloperami, projektantami i testerami UX oraz zespołem biznesowym (sprzedaż, obsługa klienta, logistyka, księgowość) na co dzień podczas realizacji projektu
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Studia wyższe o profilu technicznym
    • 5 letnie doświadczenie zawodowe o podobnym zakresie odpowiedzialności
    • Doświadczenie w branży eCommerce (z uwzględnieniem procesów logistycznych dla modelu logistycznego 3PL oraz aspektów księgowych)
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe