Office Assistant

Poszukujemy

Asystentka Biura

AO/AS/WRO/07
Wrocław

Avenga jest światowym liderem w dziedzinie IT i transformacji cyfrowej, z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie przedsiębiorczości, przywództwa, realizacji projektów, obsługi klienta, technologii i usług kadrowych. Mamy pasję do cyfrowego świata. Entuzjazm dla technologii. I naprawdę świetny zespół. Jesteśmy ponad 2500 profesjonalistami z biurami w Europie, USA i Azji.

  • Obowiązki:

    • Prowadzenie sekretariatu firmy
    • Przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji
    • Organizowanie delegacji (rezerwacje hoteli/biletów lotniczych/biletów PKP)
    • Zaopatrywanie firmy w artykuły biurowe
    • Archiwizowanie dokumentów
    • Wsparcie w organizacji lokalnych akcji/eventów (współpraca z zespołem Employer Branding)
    • Obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
    • Inne prace biurowe/zlecone przez przełożonego
  • Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Dobra znajomość Excel/Word/GDocs oraz umiejętność redagowania  dokumentów
    • Otwartość i odwaga w kontaktach interpersonalnych
    • Postawa proaktywna – własna inicjatywa, samodzielność
    • Dbałość o szczegóły i jakość wykonania zleconych zadań
    • Prawo jazdy kat. B
  • Your benefits

    • Najładniejszy widok w mieście z biura w Sky Tower!
    • Pakiet benefitów w postaci platformy kafeteryjnej WorkSmile (MultiSport, LuxMed, bony, vouchery itp.) – to Ty decydujesz z czego korzystasz
    • Dofinansowanie do nauki języka obcego oraz parkingu firmowego w Sky Tower (dla chętnych)
      Pracę w modelu stacjonarnym
    • Spotkania integracyjne i wyjazdy firmowe
    • Pracę w zgranym, kilkuosobowym zespole, bez nalotów korporacyjnych i bez open space  🙂
X