Key Account Manager

PN/KAM/KRK

Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Opieka nad aktywnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
    • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w zakresie obsługi Klienta
    • Utrzymywanie relacji z konsultantami
    • Ścisła współpraca z zespołem Rekrutacji
    • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz organizacji
    • Wsparcie w zakresie analizy rynku sprzedaży i konkurencji
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w outsourcingu IT
    • Dobra znajomość branży IT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy z Klientem – budowanie i podtrzymywanie relacji
    • Sukcesy w sprzedaży B2B
    • Wysokie umiejętności negocjacyjne
    • Szybkość działania
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe