Junior Employer Branding Specialist

Poszukujemy

JW/JEBS/WAW/07
Warszawa

Avenga jest światowym liderem w dziedzinie IT i transformacji cyfrowej, z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie przedsiębiorczości, przywództwa, realizacji projektów, obsługi klienta, technologii i usług kadrowych. Mamy pasję do cyfrowego świata. Entuzjazm dla technologii. I naprawdę świetny zespół. Jesteśmy ponad 2500 profesjonalistami z biurami w Europie, USA i Azji.

  • Obowiązki:

    • Organizacja wydarzeń employer brandingowych w naszych biurach, ale także wsparcie organizacji wyjazdów firmowych, meet up’ów, czy imprez zewnętrznych
    • Realizowanie strategii firmy na platformie Worksmile (działania związane z wellbeingiem Pracowników)
    • Wsparcie w organizowaniu konkursów pracowniczych (praca koncepcyjna, kwestie rozliczeń)
    • Tworzenie contentu do mediów społecznościowych firmy, a także na potrzeby komunikacji wewnętrznej
    • Współorganizowanie akcji CSR-owych
    • Współpraca z osobami z całej Polski przy organizacji wspólnych wydarzeń
    • Wsparcie w codziennych działaniach EB (np. dbanie o content na naszych job boardach, wsparcie innych zespołów w firmie w zakresie tworzenia komunikatów, wsparcie w większych projektach, jak badanie zaangażowania)
    • Tworzenie prostych grafik
  • Wymagania:

    • Pomysłowość, ale też nie zamykanie się na propozycje innych
    • Łatwość w komunikacji – nie unikanie dyskusji (wręcz odwrotnie!), dzielenie się swoim zdaniem i zadawanie trudnych pytań
    • Empatia i nastawienie na wspieranie innych. To bardzo ważne, ponieważ w dziale EB/HR dużą częścią naszej pracy jest pomoc innym
    • Swobodna komunikacja w języku angielskim. Zdarza nam się współpracować z naszymi zagranicznymi odpowiednikami mailowo i na spotkaniach. Mamy również anglojęzycznych specjalistów na pokładzie
    • Dyspozycyjność na dojazd „od czasu do czasu” do naszego warszawskiego biura, aby móc koordynować nasze EB-owe przedsięwzięcia
    • Znajomość podstaw języka polskiego i „lekkie pióro”. Naszego stylu Cię nauczymy, musimy mieć jednak jakiś fundament 🙂
  • Benefity:

    • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie i profesjonalne środowisko pracy
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prawdziwy wpływ na zarządzanie karierą
    • Zespół, który szanuje Twoją opinię
    • System kafeteryjny
    • Zajęcia integracyjne i imprezy sportowe
X

    Warszawa

    Personal data

    Data upload

    File.pdf Select file
    + upload more files

    Profile or website

    How did you find out about us?