Junior Administrator Aplikacji

Poszukujemy

SZ/AA/zdalnie/12
Zdalnie lub Warszawa

  • Avenga jest światowym liderem w dziedzinie IT i transformacji cyfrowej, z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie przedsiębiorczości, przywództwa, realizacji projektów, obsługi klienta, technologii i usług kadrowych. Mamy pasję do cyfrowego świata. Entuzjazm dla technologii. I naprawdę świetny zespół. Jesteśmy ponad 2500 profesjonalistami z biurami w Europie, USA i Azji.

  • Junior Administrator Aplikacji z perspektywą rozwoju w kierunku DevOps. Zespół utrzymujący kluczowe aplikacje back-office w ramach firmy, są to głównie aplikacje Javowe na kontenerach. Zespoły pracują zwinnie, administrator współpracuje z developerami, testerami i Product Ownerem, są odpowiedzialni end-to-end za aplikacje. Szukamy osoby komunikatywnej oraz posiadającej doświadczenie w administrowaniu aplikacjami.

  • Obowiązki

    • Utrzymywanie aplikacji w architekturze mikroserwisów oraz monolitycznych
    • Współpraca z Liderami Developmentu
    • Automatyzacja czynności administracyjnych
    • Utrzymywanie lokalnej platformy z orkiestracją kontenerów
    • Przygotowywanie pipeline do automatyzacji procesu CI/CD
  • Wymagania

    • Doświadczenie w administrowaniu systemami/aplikacjami
    • Bardzo dobra znajomość serwerów aplikacyjnych oraz konfiguracja JVM
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane

    • Umiejętność pisania pipeline w Jenkins z wykorzystaniem języka Groovy
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami Typu GrayLog lub ELK
    • Znajomość OpenStack
    • Znajomość Microsoft Azure
    • Znajomość Ansible AWX
    • Znajomość Telegraph, Chronograf, InfluxDB
    • Doświadczenie w pracy z platformą do orkiestracji kontenerów (Kubernetes/Nomad/Openshift)
    • Znajomość narzędzi do przechowywania kluczy i haseł – , Spring Cloud, Vault, Keyclock
    • Dobra znajomość baz danych relacyjnych oraz no-SQL
  • Benefity

    • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie i profesjonalne środowisko pracy
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prawdziwy wpływ na zarządzanie karierą
    • Zespół, który szanuje Twoją opinię
    • System kafeteryjny
    • Zajęcia integracyjne i imprezy sportowe
X

    Warszawa

    Dane

    Załącz pliki

    File.pdf dołącz plik
    + dodaj więcej plików

    Profil lub strona internetowa

    Skąd się o nas dowiedziałeś?