Java Developer – Lider (zdalnie)

Aktualnie poszukujemy

Java Developer - Lider (zdalnie)

AO/JD/WRO/06

Wrocław / zdalnie

  • Projekty związane mi.in z aplikacją mobilną oraz automatyzacją procesu sprzedaży

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności (back-end i/lub front-end)
    • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami
    • Przeprowadzanie integracji systemu z innymi aplikacjami
    • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
    • Optymalizacja oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Zaawansowana znajomość Java i/lub Angular
    • Umiejętność wykorzystania następujących technologii: Java 11+, Spring Framework, Spring Boot, JPA, Junit, Mockito, Angular 10, Material design, TypeScript, SoapUI, Rest
    • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych
    • Doświadczenie z narzędziami Atlassian (Jira, Confluence) – mile widziane
    • Doświadczenie w branży finansowej
    • Praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji procesów CI/CD
    • Doświadczenie w wykorzystaniu Spring Integration
    • Doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji rozwiązań wykorzystujących Docker/Kubernetes
    • Komunikatywność, otwartość, umiejętność zarządzania zespołem
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe