IT Support Engineer

ARISE/KRK/08

Kraków

  • Jakiej osoby szukamy:

    • z wykształceniem wyższym technicznym (elektronika, informatyka, fizyka, matematyka) lub student ostatniego roku studiów

    • posiadającej bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i przynajmniej dobrą w piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • • posiadającej 1-2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    • lubiącej pracę zespołową, służącej pomocą innym użytkownikom

    • aktywnie rozwiązującej problemy i chętnie podejmującej nowe wyzwania

    • dyspozycyjnej, w przyszłości możliwe pełnienie dyżurów

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Zakres zadań i obowiązków:
    • wsparcie środowiska do przechowywania i przetwarzania kodu oprogramowania
    • helpdesk stanowisk pracy inżynierów oprogramowania
    • utrzymanie środowiska back office (confluence, jira, symantec-pgp)
    • wsparcie środowisk linux CentOS
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Jakiej wiedzy i umiejętności oczekujemy:
    • podstawowej wiedzy dotyczącej działania protokołu TCP/IP
    • znajomość technologii Linux’owych (apache, tomcat) opartych na CentOS
    • podstawowej wiedzy dotyczącej technologii witalizacyjnych, mile widziane doświadczenie w utrzymaniu systemów opartych o rozwiązania Vmware
    • mile widziana znajomość systemów integracji kodu: SVN, Hudson, Continuum
    • mile widziana znajomość systemów Confluence i Jira
    • mile widziana znajomość narzędzi szyfrowania danych
    • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu platformy sprzętowej DELL, HP
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe