IT Recruiter / Senior IT Recruiter

APD/REC/04/ZDA

Zdalnie

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych z branży IT
    • Aktywne pozyskiwanie i selekcja kandydatów z wykorzystaniem m.in. bazy kandydatów, portali społecznościowych oraz poszukiwanie nowych, niestandardowych metod
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
    • Współpraca z działem Handlowym
    • Aktywne budowanie wizerunku Avenga na rynku pracy
    • Udział w Targach Pracy i konferencjach
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rekrutacją specjalistów IT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Kreatywność, nastawienie na nieszablonowe działania
    • Otwartość, inicjatywa i zorientowanie na rezultat
    • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe