IT Recruiter / Senior IT Recruiter

MM/REC/05/WAW

Warszawa

  • Do naszego zespołu Avenga poszukujemy nowej osoby, która realnie przyczyni się do wzrostu naszej ambitnej organizacji, jednocześnie realizując siebie i rozwijając skrzydła jako IT Recruiter! Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie w Rekrutacji IT – aplikuj! Jesteśmy otwarci na wszystkich, od Juniorów po Seniorów. Zapraszamy 🙂

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Bycie częścią zgranego i skutecznego zespołu realizującego ambitne projekty rekrutacyjne
    • Kompleksowe prowadzenie różnorodnych rekrutacji na stanowiska IT u naszych kluczowych klientów z obszaru bankingu, przeczesując rynek na wszelkie możliwe sposoby
    • Mnóstwo okazji do wykazania się kreatywnością, dzielenia wiedzą i doświadczeniem, proponowania nowe rozwiązania – jesteśmy otwarci na Ciebie i Twoje pomysły
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Minimum 1-2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska IT (dla Seniora – minimum 3-4 lata doświadczenia)
    • Dobra znajomości języka angielskiego
    • Pomysłowość, elastyczność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, nastawienie na cel
    • Chęć pracy w zespole i pomocy innym
    • Nastawienie na szukanie rozwiązań zamiast wymówek i przeszkód
    •  Zamiłowanie do integracji – w świecie bez pandemii lubimy się razem bawić i hucznie celebrować nasze sukcesy 🙂
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe