IT Recruiter

PN/REC/5/KRK
Kraków

  • Jesteśmy zespołem ponad 2500 profesjonalistów oraz posiadamy 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług – od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania po outsourcing najwyższej klasy specjalistów IT.

  • Avenga powiększa swój zespół specjalistów rekrutacji IT. Jeśli pasjonujesz się rekrutacją, szukasz nowych wyzwań – aplikuj – a przekonasz się, że każdy nasz projekt jest niepowtarzalną przygodą 🙂

  • Zadania

    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych z obszaru IT
    • Aktywne pozyskiwanie oraz selekcja kandydatów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi rekrutacyjnych
    • Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
    • Współpraca między zespołami
    • Rozwijanie narzędzi wspierających rekrutację
    • Aktywne budowanie wizerunku firmy na rynku pracy
  • Wymagania

    • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych z obszaru IT
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi rekrutacyjnych
    • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
    • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
    • Nastawienie na cel, szukanie rozwiązań
  • Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe