Devops Inżynier

KZ/DI/WAW/06

Warszawa

  • Zarządzanie procesem budowania i wdrażania oprogramowania. Przygotowywanie środowisk w oparciu o wirtualizację, kontenery (chmurę wewnętrzną) oraz chmurę zewnętrzną (MS Azure).

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Zarządzanie środowiskami developerskimi, testowymi i produkcyjnymi
    • Wdrażanie nowych wersji oprogramowania
    • Optymalizacja procesu budowy i wdrażania oprogramowania
    • Zarządzanie konfiguracją systemów
    • Automatyzacja powtarzalnych kroków w cyklu wytwarzania oprogramowania
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Znajomosć GIT i JENKINS
    • Znajomosc Dockera i Kubernetes
    • Znajomośc MS Azure Z
    • Znajomość jednego z narzędzi (np.. Ansible, Puppet lub Chef)
    • Znajomość JIRA i Confluence
    • Znajomość MS SQL i Oracle w zakresie konfiguracji bazy danych (uruchamianie skryptów i ładowanie danych)
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe