Business Analyst

ARBA/KRK/08

Zdalnie

  • Avenga to ponad 2500 profesjonalistów oraz ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT
    i transformacji cyfrowej. Łączymy kreatywność oraz innowacyjność z umiejętnością szybkiej realizacji kompleksowych projektów nastawionych na uzyskanie wymiernych korzyści oczekiwanych od dużego dostawcy rozwiązań IT

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Udział w projektowaniu rozwiązania klienta.
    • Uczestniczenie w badaniach oceniających wymagania systemów biznesowych i Rekomendowanie odpowiednich rozwiązania dla złożonych projektów.
    • Identyfikowanie i sformalizowanie wymagań biznesowych klientów wewnętrznych i zewnętrznych, działając jako interfejs między przedstawicielami biznesowymi, przedstawicielami i klientami IT w celu analizowania, dokumentowania i walidacji wymaganych procesów biznesowych.
    • Przygotowywanie prezentacji na temat ulepszeń systemu i/lub alternatyw.
    • Planowanie i definiowanie przypadków testowych, opracowywanie dokumentów, UAT.
    • Zaangażowanie w wykonanie i wydane możliwości zarządzania testami.
    • Analizowanie danych bazowych, przygotowywanie przypadków testowych danych i wykonywanie analizy danych wykorzystywanych w danym projekcie.
    • Wspieranie działań posprzedażowe i podstawowe w rozwiązywaniu złożonych problemów.
    • Wsparcie drugiego stopnia.
    • Działanie zgodnie z firmowymi politykami i wytycznymi bezpieczeństwa oraz zgodnie z ustalonymi standardami jakości i wyznaczonym harmonogramem.
    • Aktywnie przyczyniaj się do realizacji celów zespołu, integrując swoją pracę z pracą zespołu oraz promuj postawy pracy zespołowej z poszanowaniem planów wykonawczych.
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Poznanie skomplikowanej (wysoce konfigurowalnej) linii produktowej z dziedziny creditworthiness (wywiad gospodarczy, zarządzanie ryzykiem)
    • Współpraca z niemieckimi product managerami (obecnie 2 osoby). Komunikacja w języku angielskim.
    • Podstawowe zadanie: pomoc product managerom w ocenie, czy funkcjonalności nowo wprowadzane w tej linii produktów:
      faktycznie spełniają wymagania
      nie powodują niechcianych efektów ubocznych w innych obszarach produktów
    • Must have:
      a.Chęć i umiejętność wgryzienia się w dość rozległy temat
      b.Dobre zrozumienie zasad działania produktu, danych z jakich jest on zbudowany, konfigurowalności
      c.Umiejętność wymyślenia, przygotowania i wykonywania dobrych przypadków testowych, weryfikujących to co powyżej (pkt 3)
    • Requirements:
      a. Umiejętność użycia (wysłania requestu, odebrania odpowiedzi) interfejsów REST (np. Postman) i SOAPowcyh (np. SOAP UI)
      b. Znajomość SQL będzie BARDZO pomocna
    • Zapewnione wsparcie techniczne ze strony zespołu developerskiego (polskiego).
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe