Automation Tester

KO/QAauto/remote/06

Zdalnie

  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-project

    Zadania

    • Przygotowanie, kodowanie, egzekucja i opracowanie danych testowych i testów automatycznych dla: UI, backend (API), aplikacji mobilnych, zagadnień wydajnościowych, zagadnień bezpieczeństwa
    • Realizacja testów automatycznych na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i produkcyjnych
    • Opracowywanie raportów dotyczących postępu prac i znalezionych/usuniętych błędów
    • Realizacja testów manualnych dla przypadków braku możliwości automatyzacji
    • Ścisła współpraca z członkami zespołu w tym w szczególności z deweloperami
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-requirements

    Wymagania

    • Bardzo dobra znajomość frameworka do automatyzacji testów: WebDriver, Selenium
    • Dobra znajomość jednego z języków programowania: Java, Python
    • Znajomość HTML/XHTML, selectorów CSS, XPath
    • Znajomość języka zapytań SQL
    • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów projektowych oraz przywiązywania uwagi do detali
    • Doświadczenie w pracy z web serwisami
    • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • content / it-professionals / jobs / icon / it-professionals-jobs-icon-offering

    Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe