Senior UX Designer

PNC/UX/WAW/06

Zdalnie

  • Zadania

    • Poszukujemy wsparcia drugiego UX Designera do zespołu pracującego obecnie nad stworzeniem wersji RtL (obszar Bliskiego Wschodu) dla istniejącej aplikacji mobilnej z obszaru Software as a Medical Device
  • Wymagania

    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (iOS)
    • doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika i elementów UI
    • doświadczenie w pracy w Figmie (must have – jest to obowiązkowe narzędzie w projekcie)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (must have, codzienna praca w języku angielskim)
  • Mile widziane

    • doświadczenie w tworzeniu produktów mobilnych na obszar Bliskiego Wschodu, znajomość kultury i języka obszaru
  • Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe