Senior Fullstack Developer Java + Angular

AO/SFA/WRO/06

Wrocław / zdalna

  • Projekt QIAstat (projekt rozwoju oprogramowania, do którego poszukujemy kandydatów) jest ściśle związany z produktem QIAstat, gdzie Produkt = Oprogramowanie + Sprzęt + Chemia. Sam produkt to “all in one”, szybki i kompaktowy produkt do wykonywania badań syndromicznych za pomocą technologii PCR (Polymerase Chain Reaction). Testy są dostarczane w postaci gotowych do użycia plastikowych wkładów z wszystkimi potrzebnymi chemikaliami, możliwość wykonania wielu testów w jednym czasie, uproszczone wprowadzanie próbek.

  • Poszukujemy Java Developera z umiejętnościami Angular, który będzie zajmował się implementacją backendu, przy ścisłej współpracy z developerami UI (Angular), a także od czasu do czasu będzie realizował zadania Angular (są to proste zadania – patrz opis bazy kodowej, a praca odbywa się pod nadzorem innego developera Angular).
    Oznacza to, że kandydat będzie pracował nad ukończeniem User Stories lub Tasks, co oznacza ścisłą współpracę z resztą zespołu i Product Ownerem. Pragmatyczne podejście jest bardzo mile widziane, ponieważ kandydat musi dzielić się opiniami podczas planowania, czasami przedstawiać nowe propozycje, ponieważ to zespół decyduje o rozwiązaniu technicznym, a nie Właściciel Produktu. Dzięki samodzielnemu podejściu możemy decydować o stosowanych rozwiązaniach technicznych w trakcie rozwoju naszego oprogramowania.

  • Zadania

    • Obecnie pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami lub rozbudową istniejących
  • Wymagania

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w Java
    • Minimum rok doświadczenia w programowaniu w Angular
    • Bardzo dobra znajomość Java 8/11, Spring Boot, REST API, JUnit / mocking libraries
    • Angielski w mowie i piśmie do komunikowania się codziennie z zespołem
  • Mile widziane

    • Gradle
    • Git (BitBucket)
    • ORM / Hibernate / Spring Data JPA
    • SQL (PostgreSQL)
    • Linux
    • Znajomość Scrum framework
    • Spring (Security)
    • Docker
    • Jenkins
    • Angular 2+
    • HTML & SCSS/CSS
    • OpenAPI (Swagger)
  • Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe