SAS Developer

PK/SD/WAW/01

Warszawa

  • Nasz Klient – wiodacy bank – poszukuje specjalistów na stanowisko SAS Developera do projektu związanego z dużymi systemami CRM, wsparciem sprzedaży, obsługi produktów bankowych, systemów backoffice.

  • Zadania

    • Wsparcie bieżących prac rozwoju i utrzymania aplikacji
    • Współpraca z klientem biznesowym, dostawcą wewnętrznym oraz firmami zewnętrznymi
    • Tworzenie oprogramowanie i dbałość o jego jakość
    • Tworzenie dokumentacji projektowej
    • Wsparcie użytkowników i rozwiązywanie incydentów
    • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych członków zespołu, przekazywanie wiedzy
  • Wymagania

    • Znajomość narzędzi SAS, w szczególności SAS Data Integration Studio i SAS Enterprise Guide, znajomość architektury serwerowej w technologii SAS będzie pomocna
    • Umiejętność czytania i pisania kodu SAS w języku 4GL, AIX shell script
    • Doświadczenie w programowaniu w językach SQL w tym PL/SQL (min. 3 lat)
    • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
    • Znajomość technologii bazodanowej Oracle
    • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z webserwisami (SOAP, WSDL) (min. 2 lata)
    • Biegłość w analizowaniu architektury oraz działania zastanych rozwiązań z zastosowaniem reverse engineering
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka i pokrewne)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziane

    • Doświadczenie związane z zagadnieniami testowania i profilowania aplikacji
    • Wiedza z zakresu modeli cyklu życia oprogramowania
    • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe