Key Account Manager/Recruitment Consultant

MA/KAM/03/WAW

Gdańsk

  • Funkcja Key Account Manager jest fundamentem outsourcingu IT w Avenga. KAM jest też u nas najbliżej sukcesu – to On/Ona wygrywa Klientów, zlecenia, a finalnie nowe kontrakty! U nas możesz naprawdę dużo, wystarczy tylko chcieć, mieć determinację i pomysły, lubić pracować z ludźmi – odezwij się, porozmawiamy i pokażemy Ci naszą wizję!

  • Zadania

    • Opieka nad naszymi aktywnymi Klientami i pozyskiwanie nowych
    • Prowadzenie rekrutacji zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów
    • Dbanie o naszych Konsultantów
    • Odpowiedzialność za wszelkie formalności związane z pozyskiwanymi konktraktami
    • Bliska praca z zespołem Rekrutacji w celu zidentyfikowania Specjalistów odpowiadających wymaganiom Klientów
    • Dokładanie wszelkich starań, by wysiłki zespołowe zakończyły się sukcesem 🙂
    • Szukanie nowych szans zawsze i wszędzie!
  • Wymagania

    • Doświadczenie w outsourcingu IT
    • Dobra znajomość branży IT
    • Sukcesy w sprzedaży B2B
    • Doświadczenie w rekrutacji IT lub chęć jego zdobycia
    • Umiejętność pracy z Klientem – budowanie relacji, zarządzanie oczekiwaniami, zdolność negocjowania i przekonywania do proponowanych rozwiązań
    • Zdolności interpersonalne, dobra komunikacja, dbałość o relacje
    • Szybkość działania, wielozadaniowość, umiejętność priorytetyzacji
    • Bardzo dobry poziom języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka i pokrewne)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe