IT Sourcing Specialist

AO/ITSS/WRO/07

Wrocław/praca w modelu hybrydowym

  • Jeśli pasjonujesz się Rekrutacją IT, posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i chcesz się rozwijać w tym kierunku, dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy otwartej, kreatywnej i konsekwentnie dążącej do celu osoby. W naszym biurze nie brakuje ciekawych wyzwań, dynamiki i zwrotów akcji, jak również niepowtarzalnej atmosfery, owoców i ciasta 🙂

  • Zadania

    • Wsparcie realizacji projektów rekrutacyjnych
    • Analiza rynku pod kątem potencjalnych Kandydatów
    • Praca z bazą danych
    • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Kandydatami
    • Uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych
    • Ciągły rozwój, nauka od bardziej doświadczonych Kolegów, zdobywanie nowych umiejętności 🙂
  • Wymagania

    • Zainteresowanie rynkiem IT i rekrutacją
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Entuzjastyczne podejście do nowych wyzwań i obowiązków
    • Kreatywność, samodzielność, nastawienie na pracę zespołową
    • Komunikatywność – również w formie pisanej, umiejętność budowania dobrych relacji
    • Swobodne poruszanie się w środowisku internetowym, systemach, aplikacjach
    • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
    • Kreatywność oraz skuteczność w osiąganiu zamierzonych celów
    • Wysoka kultura osobista
    • Dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.
  • Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
  • Mile widziane

    • Pierwsze doświadczenia w rekrutacjach IT ( np. praktyka/staż)