Scrum Master

KSY/SM/WAW/06/P

Warszawa

  • Poszukujemy doświadczonego SCRUM MASTERA, który chciałby rozwijać swoje umiejętności w skandynawskiej firmie i współpracować z niewielkim zgranym zespołem developerskim, pracującym nad wprowadzaniem nowych technologii oraz innowacji do organizacji z branży finansowej.

    Zespół z którym będziesz współpracować, odpowiedzialny jest za obsługę i tworzenie od podstaw nowatorskiego systemu technologicznego. Szukamy eksperta w zakresie technologii metodologii zwinnych.

  • Oferujemy stałą długofalową współpracę w oparciu o UOP lub B2B, możliwość pracy zdalnej, stałego rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności oraz skandynawską kulturę pracy, opartą na zaufaniu i work-life balance.

  • Zadania

    • Współpraca ze zgranym zespołem Developerskim
    • Przygotowywanie i ułatwianie zwinnych ceremonii zespołu
    • W razie potrzeby koordynowanie innych zespołów i usuwanie przeszkód dla zespołu
    • Współpracowanie z kierownikiem działu w zakresie indywidualnego rozwoju członków zespołu
    • Poprawianie wydajności i dojrzałości zespołu
    • Trenowanie zespołu – zwinne metodyki pracy
  • Wymagania

    • Komercyjne doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (SCRUM, Kanban, SAFe)
    • Certyfikat Proffesional Scrum Master
    • Innowacyjne i kreatywne podejście do wykonywanych obowiązków, chęć zmiany i wprowadzania swoich rozwiązań
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe