FullStack Developer (Mid/Senior)

KSI/FD/KRK/07

Zdalnie

  • Praca nad produktem wykorzystywanym w tysiącach agencji turystycznych na świecie. Ciągły rozwój produktu i implementacja nowych funkcjonalności. Praca zarówno w technologiach front-endowych jak i w Javie.

  • Zadania

    • Developowanie nowych funkcjonalności, rozwiązywanie defektów związanych z obszarem odpowiedzialności zespołu.
  • Wymagania

    • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
    •  Znajomość technologii front-end: HTML 5, CSS 3, JavaScript, TypeScript
    •  Znajomość REST i JSON
    •  Doświadczenie w Version Control System (preferowany GIT)
    •  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
  • Mile widziane

    • Doświadczenie w Agile (metodyka Kanban lub Scrum)
    • Doświadczenie z narzędziami Continuous Integration (TeamCity, Jenkins)
    • Znajomość Design Patterns, Clean Code, SOLID, OOP
    • Zainteresowanie najnowszymi terndami w projektowaniu aplikacji