Analityk Biznesowy

SZ/BA/remote/08

Zdalnie

  • Dołącz do naszego zespołu Global Data Team w międzynarodowej organizacji z branży Beauty. Szukamy kandydatów na stanowiska Analityk Biznesowy w projektach związanych ze zbieraniem i analizowaniem danych. Działamy obecnie w trzech obszarach:

    – migracja platform

    – tworzenie nowych klastrów

    – integracja do globalnej struktury danych

  • Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu i zostań na dłużej! Oferujemy współpracę w różnych formach – zarówno B2B, jak i umowa o pracę.

  • Zadania

    • Analiza i opracowanie wymagań oraz wsparcie rozwoju specyfikacji funkcjonalnych
    • Zbieranie wymagań biznesowych i dostarczanie ich zespołom IT
    • Dopasowanie lokalne/klastrowe/funkcyjne zespołów biznesowych do rozwiązania, które ma być dostarczone
    • Wsparcie zespołów obszarze ustaleń zakresu i wymagań co i jak testować
    • Upewnienie, że zespół biznesowy i zespoły dostarczania IT przeprowadzają testy funkcjonalne rozwiązania
    • Dopasowanie rozwiązań do innych analityków biznesowych, aby zapewnić jednolitość tam, gdzie to możliwe
    • Dbanie o wymagania biznesowe i wartość każdej funkcjonalności
    • Tworzenie dokumentacji użytkownika oraz specyfikacji technicznych
  • Wymagania

    • Minimum 3 lata doświadczenia w roli analityka biznesowego/biznesowo-systemowego w projektach IT
    • Doświadczenie w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów i informacji przy użyciu ustrukturyzowanych ram i metodologii
    • Umiejętności analitycznego myślenia i umiejętności komunikacji z klientem
    • Zrozumienie cyklu życia oprogramowania (SDLC) i metodologii wytwarzania
    • Dobra znajomość SQL
    • Doświadczenie w pracy w projektach międzynarodowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Co oferujemy

    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
    • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Praca w zespole, dla której Twoja opinia ma znaczenie
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
  • Mile widziane

    • Znajomość narzędzi Tableau/Snowflake
    • Doświadczenie w projektach integracji systemów/migracji danych